× Close languages

Hitta din lösning ihop med oss

Huvudkontor

Besök Holtab AB • Strömgatan 13
Postadress Box 54 • 362 21 Tingsryd

Telefon

Växel 0477-55000
Fax 0477-550 90

Följ oss

I vårt nyhetsbrev Kraftfullt och på sociala medier kan du läsa om aktuella produkter, intressanta kunduppdrag och vad som är på gång framåt.

Prenumerera på vårt nyhetsbrev »

holtab_linkedin  holtab-facebook  instagram_30x30

Inkommande gods

Östergatan 4
362 31 Tingsryd

Utgående leveranser

Patricia Jönsson 0477-55027
Mikael Hall 0477- 55087

Ledning

Patrik Persson

Patrik Persson

VD

0477-550 04

patrik.persson@holtab.se

Peter Ackebjer

Peter Ackebjer

Strategi och affärsutveckling

070-825 30 30

peter.ackebjer@holtab.se

Bengt Dahlberg

Bengt Dahlberg

Försäljning

0477-550 40

bengt.dahlberg@holtab.se

Peter Borgström

Peter Borgström

Produktutveckling

0477-550 10

peter.borgstrom@holtab.se

Michael Fohlin

Michael Fohlin

Affärssupport och Projekt

0477-550 06

michael.fohlin@holtab.se

Lars Lindahl

Lars Lindahl

Ekonomi

0477-550 73

lars.lindahl@holtab.se

Arne Tinggren

Arne Tinggren

Produktion

0477-550 51

arne.tinggren@holtab.se

Victor Windahl

Victor Windahl

Inköp och logistik

0477-550 67

victor.windahl@holtab.se

Björn Karlsson

Björn Karlsson

Service och installation

070-515 42 48

bjorn.karlsson@holtab.se