× Close languages

Hitta din lösning ihop med oss

Huvudkontor

Besök Holtab AB • Strömgatan 13
Postadress Box 54 • 362 21 Tingsryd

Telefon

Växel 0477-55000
Fax 0477-550 90

Följ oss

I vårt nyhetsbrev Kraftfullt och på sociala medier kan du läsa om aktuella produkter, intressanta kunduppdrag och vad som är på gång framåt.

Prenumerera på vårt nyhetsbrev »

holtab_linkedin  holtab-facebook  instagram_30x30

Inkommande gods

Östergatan 4
362 31 Tingsryd

Utgående leveranser

Patricia Jönsson 0477-55027
Mikael Hall 0477- 55087

Försäljning

Anders Haglund

Anders Haglund

Industri

0477-550 26

anders.haglund@holtab.se

Andreas Thern

Andreas Thern

Försäljningschef Sverige

0477-550 05

andreas.thern@holtab.se

Lars-Erik Skans

Lars-Erik Skans

Energidistribution
Nätstationer och Lågspänningsfördelning

0477-550 56

lars-erik.skans@holtab.se

Andreas Öberg

Andreas Öberg

Energidistribution
Norra Sverige

0477-550 30

andreas.oberg@holtab.se

Conny Ingemarsson

Conny Ingemarsson

Energidistribution
Nätstationer och Lågspänningsfördelning

0477-550 11

conny.ingemarsson@holtab.se

Johan Andersson

Johan Andersson

Energidistribution
Fördelningsstationer

0477-550 23

johan.andersson@holtab.se

Mattias Hansson

Mattias Hansson

Infrastruktur • Emobility • Förnybar energi

0477-550 02

mattias.hansson@holtab.se

Mikael Thorsell Gustavsson

Mikael Thorsell Gustavsson

Industri

0477-550 52

mikael.gustavsson@holtab.se

Ebbe Klarskov

Ebbe Klarskov

Danmark

+45 30 702 839

ebbe.klarskov@holtab.dk

Mika Nieminen

Mika Nieminen

Finland

+358 40 024 40 08

mika.nieminen@holtab.fi

Björn Karlsson

Björn Karlsson

Service och installation

070-515 42 48

bjorn.karlsson@holtab.se