× Close languages

Hitta din lösning ihop med oss

Huvudkontor

Besök Holtab AB • Strömgatan 13
Postadress Box 54 • 362 21 Tingsryd

Telefon

Växel 0477-550 00
Fax 0477-550 90

Följ oss

I vårt nyhetsbrev Kraftfullt och på sociala medier kan du läsa om aktuella produkter, intressanta kunduppdrag och vad som är på gång framåt.

Prenumerera på vårt nyhetsbrev »

holtab_linkedin  holtab-facebook  instagram_30x30

Fabriken Lidhult

Besök Holtab AB • Torggatan 3
Postadress Torggatan 3 • 341 71 Lidhult

Inkommande gods

Östergatan 4
362 31 Tingsryd

Singeshultsvägen 6
341 71 Lidhult

Utgående leveranser

Patricia Jönsson 0477-550 27
Mikael Hall 0477- 550 87

Försäljning

Andreas Öberg

Andreas Öberg

Energidistribution, Norra Sverige

0477-550 30

andreas.oberg@holtab.se

Lars-Erik Skans

Lars-Erik Skans

Energidistribution

0477-550 56

lars-erik.skans@holtab.se

Anders Haglund

Anders Haglund

Industri

0477-550 26

anders.haglund@holtab.se

Ola Hedqvist

Ola Hedqvist

Industri

0477-550 23

ola.hedqvist@holtab.se

Carl-Fredrik Gyllenhammar

Carl-Fredrik Gyllenhammar

Infrastruktur • Emobility

0477-550 11

carl-fredrik.gyllenhammar@holtab.se

Mattias Hansson

Mattias Hansson

Infrastruktur • Emobility • Förnybar energi

0477-550 02

mattias.hansson@holtab.se

Björn Karlsson

Björn Karlsson

Chef Service och installation

070-515 42 48

bjorn.karlsson@holtab.se

Andreas Thern

Andreas Thern

Försäljningschef Sverige

0477-550 05

andreas.thern@holtab.se

Mika Nieminen

Mika Nieminen

Finland

+358 40 024 40 08

mika.nieminen@holtab.fi

Ebbe Klarskov

Ebbe Klarskov

Danmark

+45 30 702 839

ebbe.klarskov@holtab.dk

Rasmus Davidsen

Rasmus Davidsen

Danmark

+45 30 862 026

rasmus.davidsen@holtab.dk

Karriär och student

Pernilla Sundén

Pernilla Sundén

Personalchef

070-148 00 30

pernilla.sunden@holtab.se

Ledning

Patrik Persson

Patrik Persson

VD

0477-550 04

patrik.persson@holtab.se

Peter Ackebjer

Peter Ackebjer

Strategi och affärsutvecklingschef

070-825 30 30

peter.ackebjer@holtab.se

Pernilla Sundén

Pernilla Sundén

Personalchef

070-148 00 30

pernilla.sunden@holtab.se

Bengt Dahlberg

Bengt Dahlberg

Försäljningschef

0477-550 40

bengt.dahlberg@holtab.se

Annica Arneving

Annica Arneving

Inköp & Logistikchef

0477-550 13

annica.arneving@holtab.se

Michael Fohlin

Michael Fohlin

Divisionschef Projekt

0477-550 06

michael.fohlin@holtab.se

Peter Borgström

Peter Borgström

Produktutvecklingschef

0477-550 10

peter.borgstrom@holtab.se

Lars Lindahl

Lars Lindahl

Chef Ekonomi och IT

0477-550 73

lars.lindahl@holtab.se

Peder Johannisson

Peder Johannisson

tf Divisionschef Produkt

070-528 99 35

peder.johannisson@holtab.se

Björn Karlsson

Björn Karlsson

Chef Service och installation

070-515 42 48

bjorn.karlsson@holtab.se